Czekając Na Lek 3 – Krzysztof Antkowiak, Piotr Restecki

Z wielką radością przedstawiamy relację z naszego ostatniego wydarzenia.
Koncert dobroczynny z udziałem Krzysztofa Antkowiaka i Piotra „Restka” Resteckiego. Kolejne niepowtarzalne, dobre wydarzenie, w którym Każdy z Was, obecnych, miał swój ważny udział. Wiemy, że nie Wszyscy mogli być, ale dzięki wielkie Wasze wsparcie duchowe, przesyłane dobre słowa i myśli, to naprawdę ważne, dodaje zapału i siły.
Z zebranych ofiar uzbieraliśmy 4311,53 zł . Dziękujemy
Cała ta kwota przekazana przez Parafię Ewangelicko – Augsburską trafia właśnie do dzieci, które poznaliście podczas koncertu.
Dziękujemy Wam bardzo razem z dziećmi i Ich Rodzicami. Artyści byli również zachwyceni. Przede wszystkim atmosferą jaką Stworzyliście. Ale też zadbaniem o stronę techniczno – organizacyjną. Nie wszyscy o tym wiemy, ale dobre nagłośnienie wnętrza kościoła to naprawdę wyższa półka w fachu akustyki. Nasi niezawodni Mariusze (Mariusz Garnowski i Mariusz Mario Otkiński) jak zwykle zrobili to po mistrzowsku. O klimatyczne oświetlenie zadbał Janusz Kuszpit, to już dokończyło dzieła. Było: dla ludzi, dla ducha, dla ucha i dla oka.
O oprawę fotograficzną zadbał P. Mateusz Klimek, wielkie dzięki, wspaniała robota. Był też z nami Jarosław Puszko, miło, dzięki. Pani Elżbiecie Żuk, która przyjęła zaproszenie i fachowo wypowiedziała się na temat autyzmu – szczególne podziękowania.
Nasz konferansjer Paweł Krasowski, to całkiem odrębna historia, rozwija się w temacie …że o ho ho. Aż strach pomyśleć co będzie następnym razem….?! 🙂. Po prostu zawodowo. Najgościnniejszy Gospodarz, Pastor Piotr Mendroch, już narzeka, że za rzadko takie wydarzenia są u Niego organizowane, w tej kwestii spróbujemy jakoś pomóc 🙂. Najważniejszym gościom: Maciusiowi, Natalce, Nicoli (była akurat bardzo chora), Aleksowi, Zuzi i Sebastianowi za ich cudowną obecność i Ich Rodzicom za wytrwałość, serce, radość i nową dobrą Wartość, którą wniosły do mojego życia.

Nie tyle z obowiązku co z serca, chcemy bardzo podziękować naszym partnerom, dobrym partnerom. Bez Nich i Wszystkich Was i wymienionych dobrych Ludzi bardzo ciężko by było to wszystko zorganizować.

Fundacja PZU, MTI Furninova, Hotel Anek, Lodziarnia Kawiarnia Igloo, Centrum Kultury i Turystyk, Restauracja Smaki Mazur – Krzysztof Zawiślak, Fundacji Synapsis za udostępnienie filmu o autyźmie z Bartłomiejem Topą oraz patronom medialnym niezawodni: Mragowo 24 info,Radio Wama Zet Gold, TVP3 Olsztyn.
A docenili wydarzenie i objęli swym patronatem: Marszałek woj Warmińsko Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin i Burmistrz Mrągowa Pani Otolia Siemieniec. Zobaczcie, co tam się działo.

A na deser dwa filmy z relacją: Film Czekając Na Lek TVP 3 OlsztynFilm „Czekając Na Lek” Mragowo info 24

2 716 14 13 10 12 5 4 2 118 3112 8 7129 6 2