„Czekając Na Lek” – 2 – Koncert dla Julii

 

koncertDrugi nasz koncert  z cyklu „Czekając Na Lek” dla Julii Ból odbył się 24 października o godz. 19.00,w Kościele Ewangelicko – Augsburskim w Mrągowie.
Tym razem swoją obecnością, śpiewem i grą zaszczycili nas : wspaniała Ewelina Flinta– śpiew, Adam Palma – najlepszy polski gitarzysta akustyczny i Mariusz „Fazi” Mielczarek – wybitny saksofonista. Był z nami również Jakub Kusior – uczestnik zeszłorocznego koncertu,tym razem już z nowym również wokalnym repertuarem. Nastrój  i klimat na koncercie jak zwykle wyśmienity. Mrągowska publiczność dopisała rewelacyjnie, było nas razem ok 400 osób, BARDZO WAM DZIĘKUJEMY  za przybycie i wsparcie Julii w Jej chorobie. Oczywiście jak poprzednio wstęp na koncert był bezpłatny. Dziękujemy sponsorom  za życzliwość i bardzo ludzkie podejście. Po koncercie zorganizowana była zbiórka na leczenie Julii – w tym roku uzbieraliśmy 7100 zł !!!.

Cała kwota została przekazana na subkonto Julii w Polskim Towarzystwie Walki z Mukowiscydozą.

Nasze koncerty spodobały się również lokalnym władzom i działaczom. Swoim honorowym patronatem zaszczycił nas Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Burmistrz Miasta Mrągowa wsparła nas finansowo przy wydruku plakatów. Były z nami  również media TVP OLsztyn, Radio Wama Gold Złote Przeboje, TV internetowa Mrągowo 24, Gazeta Olsztyńska  – Kurier Mrągowski, CKiT w Mrągowie oraz Mariusz Garnowski – Szybki Montaż, który stale wspiera nas przy nagłośnieniu i oświetleniu koncertów. Dziękujemy również Mariuszowi Otkińskiemu za nieocenioną techniczną pomoc oraz Pawłowi Krasowskiemu  – za życzliwość i rewelacyjnie poprowadzoną konferansjerkę. Pastorowi Piotrowi Mendrochowi dziękujemy za wszystko! Poniżej mała relacja fotograficzna z koncertu. Autorem zdjęć jest Renata Dąbrowska

Relację video z koncertu można będzie niedługo obejrzeć na naszym kanale You Tube.  W przyszłym roku planujemy kolejną koncertową niespodziankę ! Bądźcie z nami, będziemy informować !!!