Czekając Na Lek 3- zapowiedź koncertu Krzysztofa Antkowiaka

plakat Krzysztof Antkowiak

plakat Krzysztof Antkowiak

Zapraszamy serdecznie na kolejne, wyjątkowe wydarzenie.
Trzeci koncert dobroczynny : „Czekając Na Lek”.
Zaproszenie na koncert przyjął Krzysztof Antkowiak. Kto z nas nie pamięta Jego występów, jeszcze za „starych” czasów…. .Jego powrót po latach naprawdę robi wrażenie. Będzie też jeszcze jedna niespodzianka artystyczna, ale o tym za chwilę i w kolejnych postach:-)
Tym razem zagramy dla dzieci z autyzmem z Mrągowa: Nicoli, Zuzi, Aleksa, Maciusia i Sebastiana. Ich Rodzice zwrócili się do nas z prośbą o pomoc. Dzieci są podopiecznymi lokalnej Fundacji Fructus – tak więc akcja – Fundacja – Fundacji :-). O samych dzieciach będziemy na bieżąco informować w postach wydarzeniowych na FB. Cieszymy się, że obdarzyli nas zaufaniem.

Wspiera nas także Fundacja PZU – bardzo dziękujemy. Jesteśmy przekonani, że i tym razem spotkamy się aby pomóc dzieciakom i ich rodzicom w walce z chorobą a przy okazji spędzić Dobrze ten czas. Jak zawsze u nas – wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a po koncercie odbędzie się dobrowolna zbiórka na leczenie i rehabilitację dzieci. Prosimy : Weźcie udział, „Lajkujcie” , udostępniajcie, bez Was ten koncert nie istnieje.