Niebieska Torba Dla Dzieci

16 lipca 2022 r. w Ustroniu wydarzyło się czyste dobro!
Artis Symphony Orchestra i Joanna Kondrat  i nasza fundacja Ten Czas zagrali na wieeeeele spójnych głosów z Maluszkami z Polski i Ukrainy.
Usłyszeliśmy najpiękniejsze standardy muzyki światowej w unikatowych aranżacjach.
Koncert był cudownym finałem charytatywnej akcji Niebieska Torba Dla Dzieci w ramach której zbierane były środki na obuwie dla najmłodszych ofiar wojny, zakwaterowanych w Ustroniu.
Było pięknie. Dziękujemy, że Byliście z nami!
Wydarzenie miało miejsce w Miejski Dom Kultury Prażakówka

Beneficjentami akcji były dzieci w wieku od 1 do 18 roku życia. Wśród nich – dzieci osierocone, przywiezione do Polski przez obcych sobie opiekunów. Młodzi, piękni ludzie, którzy uciekli z piekła bombardowanych domostw. Wielu z nich nie wróci już nigdy do domu. Wielu – we wrześniu wstąpi w szeregi uczniów polskich szkół.

Zebraliśmy i przekazaliśmy wspólnie z Cisowianka Perlage na docelowe konto w Ustroniu ponad 30 000 zł,  na buty, w których będą mogli przejść ponad zgliszczami trudnych doświadczeń, pójść dalej w nowy rozdział życia. Fot.: Kasia Kosakowska.

 

DLACZEGO AKCJA „NIEBIESKA TORBA DLA DZIECI” JEST WAŻNA?

Bo „Dzieci radzą sobie same tylko w bajkach”. Bo bez butów, nie sposób iść dalej. A to właśnie je najtrudniej pozyskać. Bo wsparcie dla ofiar wojny słabnie każdego dnia. A ośrodki wsparcia dla uchodźców mierzą się z ogromnymi trudnościami w zakresie uposażenia maluszków

Canvas tote bag mockup template