Warsztaty

 

1-_MG_7728


Organizujemy tematyczne warsztaty hobbistyczne: fotograficzne, kulinarne, terapeutyczne. Jeśli są one częścią akurat prowadzonego  projektu udział jest bezpłatny. W innym wypadku ustalamy korzystną, zależną od rodzaju warsztatów i ilości uczestników cenę.

WARSZTATY FOTO-w luźnej atmosferze nasi uczestnicy poznają min zasady ekspozycji, głębi ostrości, kompozycji obrazu. Uzyskują też wiele odpowiedzi na pytania dotyczące sprzętu foto, co jak i gdzie kupić?. Prowadzącym jest Krzysztof Piotrowicz Projekt Fotografia. Trzydniowe warsztaty kończą się wyjściem w plener i sprawdzeniem swoich umiejętności w praktyce.

Planujemy również warsztaty foto  tematyczne (zdjęcia nocne, makro, pejzaż itd..) 🙂 Zapraszamy

WARSZTATY ROZWOJOWE – artystyczne dla dzieci i dorosłych.

Ostatnio realizowany projekt obejmował zajęcia dla  dzieci w wieku 8-12 lat. Był to cykl warsztatów artystycznych i autoprezentacji – „Ja też mogę …”.
Warsztaty praktycznie przygotowywały dzieci do występów na scenie i wystąpień publicznych. W ramach zajęć uczestnicy uczyli się śpiewać i tańczyć pod okiem profesjonalnych instruktorów, odkrywać swoje talenty i mocne strony, pracować z mikrofonem a przede wszystkim świetnie się bawić!
Ideą, która przyświecała temu projektowi przekonanie, że każde dziecko może spełnić swoje marzenia i stanąć na scenie, czy po drugiej stronie szklanego ekranu telewizora. To nie jest dla wybranych! Wkrótce ogłosimy nabór na kolejne warsztaty rozwojowe oraz  terapeutyczne i kulinarne.